Sportovní oddíl dětí a mládeže

 

 

Ondra poprvé na národním poháru - 3.místo v KATA

      

 

 

Závody 2/2 2017 plán

28.10. Wakizaši Nymburk          -  Filip, Ondra, Honza ,

11.11. 3.kolo NP dorost Praha    - Adam

18.11. VC Ml.Boleslav                 - Adam, Filip, Ondra, Honza , Christina

2-3.12  MČR K.Vary                   - dle nominace (Adam,Filip,Ondra)

17.12. Van. pohár Ústí  do 6.kyu - Ondra, Honza , Christina

 

 

10.6.2017 Přebor Středočeského kraje 8-7.kyu

Ondra 4x zacvičil katu a vyhrál 1.místo 

Ondrovo Shuto-uke džódan

 

Christina                                               Honza

 

1.kolo NP žácí Trutnov- Filip kumite 2.místo

Táta i Filip jsou spokojeni......

 

20.5. Slavia Cup 2017 Liberec

                          Honza 1.místo          Ondra 1.místo

 

                Honza                                                            Ondra

 

Přebor Prahy : 6.5.2017

Adam  kumite 1.místo

Filip   kumite  2.místo

Christina kata 3.místo

Ondra      kata 3.místo

 

  Adam kumite 1.místo

 

 

 

Závody OPEN CUP 2017 Ústí

Adam kumite 2.místo - 360 závodníkú -  z 10-ti  státú

 

 

 

Závody 8.4.2017 Č.Lípa 

Ondra     kata 1.místo

Filip        kata 1.místo

           kumite 3.místo

Christina kata 4.místo    (první závody !!!)

Ondra cvičí Pinan Nidan - na třetích závodech vyhrál a získal pohár

Filip cvičí Wanshu 

Christina cvičí  Pinan Nidan

 

 

Závody : 18.3.2017 Ústí n.L.

Ondra kata 3.místo

Filip   kata 3.místo

      kumite 2. místo

Ondra  na druhých závodech získal  z 46 závodníků  3.místo

 

 

Filip v katě 3.místo                                Filip v kumite 2.místo

 

 

Závody : 4.3.2017 Kesl Cup Praha

Adam, Filip, Šimon, Ondra

 

 

 

 

 

 

 
Přebor Prahy 4.6.2016
 
                                  Tři závodníci = 4 medaile
 

Filip      kumite 1.místo    kata 3.místo

Martin    kumite 2.místo

Adam     kumite 3.místo

 

 

                        Adam  1.místo    Martin 2.místo
   Finále kumite st.žáci -45kg   patřilo našemu oddílu  KABU Praha
 
                              
Adama se soupeř bál..............
 
 
 
 
 
 
                                    Závody 14.5.2016 GP Ústí

                                Adam 3.místo kata + 3.místo kumite

                              

 

 

Závody 16.4.2016 Wakizaši Nymburk

4 závodníci = 6 medailí

Zuzka  3.místo kata   2.místo kumite

Ondra 3.místo kata   2.místo kumite

Filip   3.místo kata   

Adam 3.místo kumite

Blahopřejeme !!

 

                            

 

 

 Závody 2016 -  Národní poháry

Dorost:                              Źáci:

x                                       11.6.    Lovosice

x                                       22.10.   České Budějovice

8.10.  Jablonec n. Nisou     12.11.   Brno

 

Plán:

 4.6. Přebor Prahy Lužiny

 

1-2.10. GP Plzeň

8.10. 3-NP Dorost Jablonec n. Nisou 

15.10. North Ústí n.Labem

22.10. 2-NP Žáci České Budějovice ?

12.11. 3-NP Žáci Brno ?

19.11. VC Ml.Boleslav

 

3-4.12  MČR- Praha    

 

 

 

 

Vánoční cena Ml.Boleslav 21.11.2015 - mezinárodní závody

Zuzka : stříbro v kumite

Filip   : 2x bronz kata-kumite

 

 

 

Liberecký pohár - Č.Lípa 25.10.2015

Martin kata    : Wado 1.místo  kata open  3.místo

Adam kumite : 1.místo ( tři zápasy - celkové skóre 17:0 !! )

 

GP Ostrava 1.11.2015  závodníci z 9 států

Ondra :

kata: U 9 -  1.místo

         U14 - 3.místo

kumite: -27kg 1.místo

 

 

Národní pohár v Hodoníně 10.10.2015:

Ondra : kata 1.místo   kumite  3.místo

Adam : kumite 3.místo

Ondřej zase vyhrál Národní pohár v kata:  Wado vítězí nad Shotokanem

 

Přebor Prahy 20.6.2015:

Filip:     kata 1.místo + kumite 1.místo

Ondřej : kata 1.místo + kumite 1.místo + 2.místo +32kg(Ondra váží 26kg)

Adam :   kata 3.místo + kumite 2.místo

 

Ondra -přeborník Prahy 2015-kata           Filip- přeborník Praha 2015-kata

 

 

Zuzka opět vyhrála kumite v Ústí n.L. 6.6.2015

Adam získal 2x3.místo

 

Národní pohár Lovosice 30.5.23015 

Ondřej kata i kumite 1.místo, Filip kumite 2.místo....

 

Ondřej kata-1místo                                Ondřej kumite-1.místo

Filip se vrátil na závody a bylo to na druhé místo v kumite ..............

Zuzka  a medailisté...............

 

Wakizaši Nymburk 9.5.2015

Závodní družstvo :Adam, Zuzka, Onda, Martin

Kata:          Ondra 2.místo  Zuzka 3.místo

                  Adam a Martin se probojovali do druhého kala

Kumite:      Adam 1.místo, Ondra 2.místo, Zuzka 3.místo

          

 

 

 

Pravidla karate 2015- WKF - Český svaz karate

http://www.czechkarate.cz/articles/pravidla-wkf-verze-9-cze

 

18.4.2015 Ústecký pohár Česká Lípa:

Kata     : 1.místo Ondra

Kumite:  1.místo Adam, 2 .místo Zuzana,  3.místo Ondra

                                          Trenér byl spokojen....

                      

                                      Martinovo první závody

                                               Ondra zase vyhrál

 

                                        Kumite vyhrál Adam

Adam kope mawaši-geri na hlavu

Zuzka kope mawaši-geri čúdan

_ ________________________________________________________________

 
28.3.2015 Národní pohár Kladno 1.kolo
                  
                   Ondřej získal v kata 3.msto
 

21.3.2015

                            První závody v roce 2015 = 3 medaile

   Ondra 1. místo kata -  2.místo kumite-open             Adam 1.místo kumite

 

    

 

Kata - Pinan Nidan                                   Kata - Pinan Shodan

 

 

 

 

 

 

Závodníci-úspěchy: rok 2013 + 2014

Zuzka Šimáčková :      1. místo 5x

                                   2.místo 7x

                                   3.místo 4x

Filip Zídek          :       1.místo 3x

                                   2.místo 3x

                                   3.místo 1x 

Adam Vrba         :        1.místo 1x

                                   2.místo 2x

                                   3.místo 3x

Ondřej Šťáhlavský:     1.místo 7x

                                   2.místo 1x

                                   3.místo 3x 

Julie Kodadová    :        1.místo 3x

                                   2.místo 2x

                                   3.místo 4x

Marek Síla           :        1.místo 1x

                                    3.místo 2x

 

 

 

 

 

  Závody: 13.12.2014 Ústí n.L.

Tři závodníci = tři poháry

Julie Kodadová   kata 1.místo

Filip Zídek         kata 1.místo + kata DUO 1.místo 

Adam Vrba        kata 2.místo + kata DUO  1.místo 

Filip a Adam byli nejlepší.................

Spokojeni rodiče............

 

Závody 22.11.2014 Ml.Boleslav

Ondra Šťáhlavský kata     1.místo

Zuzka Šimáčková kata     2.místo

Zuzka Šimáčková kumite 2.místo

Filip Zídek kumite            2.místo

Julie Kodadová              4-5 místo 

 

                                            Ondra opět vyhrává

 

                       Ondra                                                     Julie

 

                        Zuzka                                                    Filip

    

Zuzka kopat umíííííííííííííí.....

                                

2.11.2014 Praha-ČABK 

                       

                        Ondrovo první mistrovský titul - 2014

1.11.2014 Trutnov

 

Kata Pinan Nidan

                              

                         Dva trenéři+jeden závodník=3x zlaté medaile

 

 

Adam se bil jako lev....                          Soupeři před ním padali k zemi..... 

Po urputném boji získal Adam  v kumite  3.míso - blahopřejeme .......

 

 

 

-11.10. GP Ústí mezinárodní závody - 380 závodníků....

       

                 Filip získal 2.místo v kumite 

 

 

         14.9.2014  Praha Turnaj začátečníků do 6.kyu

     

         Marek 1. místo a Ondra 3.místo 

 

 

14.6.2014  KP Ústí

Kata: 1.místo Zuzka

         2.místo Julie

         3.místo Marek

         3.místo Omdráš

Kumite:

         1.místo Zuzka

         2.místo Adam

 

                           

                      Ústí 14.6.204  Zuzka v katě i v kumite první

  

                                                       

                                        Závodníci s rodiči

 

                  Chodov 31.5. 2014 - Ondráš byl nejlepší.............

 

Závody: Č.Lípa:

https://www.flickr.com/photos/94505878@N03/13815410145/in/photostream/

                  CA9B6337 - Version 2

                                          Filip byl nejlepší !!!

 

                                   
                                                                                      
 
 
 
 
  

                          Naši medailisté v soutěži KATA

Závody Pražský Přebor 2014:

KATA:

Ondřej 1. a 3.místo

Julča       2x3.místo  

Zuzka         3.místo

Sandra        3.místo

 

KUMITE:

Adam     2.místo

Zuzka    3.místo

 

 

 

Závody 22.3.2014 Louny

Julča+Sandra -3.místo Kata Duo

Filip              -2.místo Kumite

Adam            -3.místo Kumite   

           

Závody 19.1.2014: Praha

1.místo Zuzka

3.místo Filip

ostatní 4-5-6 místo

 

                               

15.12.2013- Pohár talentů Ústí: 

1.místo Kodadová Julie - 8.kyu

2.místo Paulerová Sandra - 6.kyu

2.místo Vrba Adam - 6.kyu

3.místo Zídek Filip - 6.kyu

4 závodníci = 4 medaile

Julča byla nejlepší..........

Tombola byla bohatá a hlavní cenu- uzenou šunku vyhráli naší závodníci...

 

 

 

30.11.2013  VC Chodova
Ondřej Šťáhlavský  :        kata 2. místo 8 kyu  z 18-ti závodníků
 

 

2.11. 2013   -Trutnovský dráček  -

tři závodníci = 6 medailí

Ondřej Šťáhlavský  :        kata 3. místo 8-7 kyu         2. místo OPEN

Jůlie Kodová          :         kata  1. místo 8-7 kyu        3. místo OPEN

Zuzka Šimáčková   :         kata  1. místo  OPEN

                                      kumite 1.místo    

 

 Závody 12.10.2013 - Ústí n. Labem

    

  

 

 

Na mezinárodních závodech 12.10. 2013 v Ústí n.L. GP North Bohemia 

získl F.Zídek 4.místo kata ml.žáci a Z.Šimáčkov á 4.místo kumite ml.žákyne - blahopřejeme

 

 

 

 ÚSPĚCHY:       od 2005

http://www.karaterec.com/cz/catalog_club.php?c_id=89&year2=2015

Datum Turnaj Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Body
30.05.2015 NP žactva a dorostu 2015 - 2.kolo 2 1   1   102
25.04.2015 Grand Prix Hradec Králové 2015         1 5
11.04.2015 Pohár nadějí 2015   1 1     12
28.03.2015 NP žactva a dorostu 2015 - 1.kolo     1 1   18
22.11.2014 Vánoční cena Mladé Boleslavi 2014 1 3   1   76
11.10.2014 North Bohemia 2014   1       24
10.05.2014 Wakizaši Cup 2014     3     24
12.04.2014 Pohár nadějí 2014 1   1     16
23.11.2013 Vánoční cena Mladé Boleslavi 2013       1   4
12.10.2013 North Bohemia 2013       2   12
28.04.2012 Velká cena Nymburka 2012   1 3     20
04.12.2011 Mistrovství ČR žáků 2011       1 1 12
05.11.2011 North Bohemia 2011       1   6
21.05.2011 Májový pohár nadějí 2011 1   1     16
29.05.2010 OBI Open 2010     1     4
10.04.2010 Pohár nadějí 2010   1       8
06.12.2009 Mistrovství ČR žáků 2009 1     1   56
05.12.2009 Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2009   1 1     48
21.11.2009 Vánoční cena Mladé Boleslavi 2009 1   2 2   48
17.10.2009 North Bohemia 2009   2 1 1   66
30.05.2009 Grand Prix Ústí n/L 2009 1   1 1 2 40
16.05.2009 Wakizaši Cup 2009 1 2 3 2   88
21.03.2009 OBI Open 2009     5     20
06.12.2008 Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2008 1         48
22.11.2008 Vánoční cena Mladé Boleslavi 2008 1   2     40
18.10.2008 North Bohemia 2008 1   1   1 51
17.05.2008 Wakizaši Cup 2008 1   1     16
26.04.2008 OBI Open 2008 2 2       40
22.03.2008 Grand Prix Hradec Králové 2008     1     12
08.03.2008 Velká cena Nymburka 2008 1 1 3     32
02.12.2007 Mistrovství ČR žáků 2007   1   1   15
01.12.2007 Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2007     2   1 13
13.10.2007 NP žáků 2007 - 3.kolo   1 1     12
02.06.2007 NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 1   1     16
26.05.2007 NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 1         12
26.05.2007 Grand Prix Ústí n/L 2007     1     4
12.05.2007 NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo   1 2     16
28.04.2007 Grand Prix Hradec Králové 2007     1     6
14.04.2007 NP žáků 2007 - 1.kolo 1         12
03.12.2006 Mistrovství ČR mládeže 2006 - dorost a junioři     1     6
04.11.2006 North Bohemia 2006     1     4
27.05.2006 NP dorostu a juniorů 2006 - 2.kolo     2     8
27.05.2006 Grand Prix Ústí n/L 2006   1 1     6
13.05.2006 NP dorostu a juniorů 2006 - 1. kolo, Praha     2     8
06.05.2006 Wakizaši Cup 2006   1 1     6
29.04.2006 Grand Prix Hradec Králové 2006   1       12
10.09.2005 International Karate Cup 2005 Plzeň     1     6
11.06.2005 NP žáků a ml. dorostu 2005 - 2.kolo   2       16
21.05.2005 NP žáků a ml. dorostu 2005 - 1.kolo     3     12
23.04.2005 Velká cena Nymburka 2005     2     4
16.04.2005 Grand Prix Hradec Králové 2005 1   1     16
05.03.2005 Wakizaši Cup 2005 2 1 2     20
Celkem:    1194
 

 

Závody: 1/2 2017 plán

4.3. Kesl Cup – Lužiny

18.3. Ústí Dobětice

8.4. Pohár nadějí      Č.Lípa

9.4. 1.kolo NP dorost Č.Lípa

22.4. Wakizaši Nymburk

29.4. GP Ústí

20.5. Memoriál Louny

27.5. 2.kolo NP dorost  Liberec

3.6.  1.kolo NP žáci Trutnov

 

Závody 2/2 2017 plán

7.10. 2.kolo NP žáci Kladno

14.10. North Boh. Ústí

21.10. 3.kolo NP žáci Dubňany-Hodonín

11.11. 3.kolo NP dorost Praha

18.11. VC Ml.Boleslav

 

Fotografie použita dle Creative Commons J McSporran  © 2017 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode