Sportovní oddíl dětí a mládeže

 

Závody 2018 - 1/2 plán

3.2. Trutnov  VC                    Ondra 2.místo 

17.3. Ústí RP                         Ondra 1.místo, Filip 3.místo, Christina 4.místo

24.3. Wakizaši Nymburk        Ondra 3.místo

 

7.4.   Č.Lípa PN                   Christina 1.místo, Ondra 2. místo, Filip 2.místo

21.4. Ústí n.L. GP                Filip 3.místo-kumite   Ondra 4.místo-kata

 

13.5. Kesl Cup Praha            Ondra 2. místo-kata , Adam 3. místo-kumite

26.5. Karlovarský Pohár         Ondra 1.místo-kata

 

9.6.   NP žáci Lovosice

 

Závody: 2/2 2018 plán

 

22.9. NP dorost Praha

6.10. NP žáci H.Brod

20.10.GP Nord Ústí

1.12.Ml.Bol VC

8-9.12. MČR   ??

15.12.Ústi - talenti

 

 

Ondra 1. místo kata

 

 Christina 1. místo kata

 

 

 

 

 

    V Ústí n.L. 17.3. byl Ondra nejlepší z 29 závodníků

                  

                          

                      První závody v roce 2018    3.2. Trutnov VC

                     

 Ondra získal druhé místo z 28 závodníků

 

 

  24.12.2017 Prokopské údolí :

 

 

 

 

 Poslední trénink 21.12.2017 - nástup

 

 Žebřík běh...                                           Žebřík kliky...

                           

                            Suzzuki protažení...   

 

Někteří cvičí...                                           Druzí  kreslí obrázky......

 

 

  Nejkrásnější cukroví upekly maminky  :Eva,  Lucka  a Jana

 

  Dárky od trenéra...

 Společné foto 2017

 

 

Na posledních závodech 2017 byl Ondra první !!

                        Vyhrál co se dalo :

Dva poháry, dva diplomy ai dva plyšáky !!

    

 

                                

 

                                    MČR dorostu 2.12.2017

                          

                                        Adam 3.místo v kumite

 

                        Mezinárodní závody VC Ml.Boleslav 18.11.2017

                             

                                             Kumite : Filip 3.místo

                                      KATA : Ondra i Christina 2.místo

 

 

                        Mezinárodní závody Ústí n. Labem 14.10.2017

                                  Filip + Adam oba 3. místo v kumite

 

 

 

 

20.5. Slavia Cup 2017 Liberec

 

           Honza 1.místo                             Ondra 1.místo

 

 

Přebor Prahy : 6.5.2017

 

Adam  kumite 1.místo

Filip   kumite  2.místo

Christina kata 3.místo

Ondra      kata 3.místo

 

Adam kumite 1.místo

 

 

 

 

 

Honza na prvních závodech                      Christina získala první medaili 

 

Ondra bojuje o medaili                             Ondra získává na PP třetí místo

 

 

 

Závody 8.4.2017 Č.Lípa 

Ondra     kata 1.místo

Filip        kata 1.místo

           kumite 3.místo

Christina kata 4.místo

(první závody !!!)

Ondra na třetích závodech vyhrál a získal pohár a zlatou medaili..........

 Filip nenašel přemožitele a vyhrál pohár a zlatou medaili....... 

Christina na prvních závodech získala čtvrté místo...........

 

 

Závody 18.3.2017  Ústí n.Labem

Ondra kata 3.místo

Filip   kata 3.místo

         kumite 2.místo

 

 

Závody 4.3.2017 Kesl Cup - Praha  

Adam kumite 2.místo

                                          Adam stříbro v kumite dorostu                            

 

 

 

Fotografie použita dle Creative Commons J McSporran, tommy@chau, ustung  © 2017 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode