Sportovní oddíl dětí a mládeže

 

 

 

 

         

             

 

V Č.Lípě Pohár nadějí  zvítězila Christina

 

 

 

                                     MČR dorostu 

                          

                                        Adam 3.místo v kumite

 
 
 
 
 
 
 

 

  Adam Kumite                                           

 

 

    

 

 

 

 

 

 

Christina                                                  Honza

 



 

 

 

              

 

Přebor Prahy :

Adam  kumite 1.místo

Filip   kumite  2.místo

Christina kata 3.místo

 

 

  Adam kumite 1.místo

 

 

 

Filip cvičí Wanshu 

 

 

 

Filip v katě 3.místo   v kumite 2.místo

 

 

 

 
Přebor Prahy 
 
  Tři závodníci = 4 medaile
 

Filip      kumite 1.místo    kata 3.místo

Martin    kumite 2.místo

Adam     kumite 3.místo

 

 

                        Adam  1.místo    Martin 2.místo
   Finále kumite st.žáci -45kg   patřilo našemu oddílu  KABU Praha
 
                              
 
 
 

 

 

 

Vánoční cena Ml.Boleslav  - mezinárodní závody

Zuzka : stříbro v kumite

Filip   : 2x bronz kata-kumite

 

 

 

Liberecký pohár - Č.Lípa 

Martin kata    : Wado 1.místo  kata open  3.místo

Adam kumite : 1.místo ( tři zápasy - celkové skóre 17:0 !! )

 

 Filip  :   kata 1.místo + kumite 1.místo

Ondřej : kata 1.místo + kumite 1.místo + 2.místo +32kg(Ondra váží 26kg)

Adam :   kata 3.místo + kumite 2.místo

 

Ondra -přeborník Prahy -kata                Filip- přeborník Prahy-kata

 

 

Zuzka opět vyhrála kumite v Ústí n.L. 

Adam získal 2x3.místo

 

Národní pohár Lovosice 

Ondřej kata i kumite 1.místo, Filip kumite 2.místo....

 

 

Ondřej kata-1místo   - kumite-1.místo

 


Wakizaši Nymburk  

Závodní družstvo :Adam, Zuzka, Onda, Martin

Kata:          Ondra 2.místo  Zuzka 3.místo

                  Adam a Martin se probojovali do druhého kala

Kumite:      Adam 1.místo, Ondra 2.místo, Zuzka 3.místo

          

 

 

 Ústecký pohár Česká Lípa:

Kata     : 1.místo Ondra

Kumite:  1.místo Adam, 2 .místo Zuzana,  3.místo Ondra

                                          Trenér byl spokojen....

                      

                                      Martinovo první závody

                                               Ondra zase vyhrál

 

                                        Kumite vyhrál Adam

Adam kope mawaši-geri na hlavu

Zuzka kope mawaši-geri čúdan

_ ________________________________________________________________

 
 

  Závody:  Ústí n.L.

Tři závodníci = tři poháry

Julie Kodadová   kata 1.místo

Filip Zídek         kata 1.místo + kata DUO 1.místo 

Adam Vrba        kata 2.místo + kata DUO  1.místo 

Filip a Adam byli nejlepší.................

Spokojeni rodiče............

 

Závody Ml.Boleslav

Ondra  kata     1.místo

Zuzka  kata      2.místo

Zuzka kumite  2.místo

Filip  kumite   2.místo

Julie               4-5 místo 

 

                                            Ondra opět vyhrává

 

                       Ondra                                                     Julie

 

                        Zuzka                                                    Filip

    

Zuzka kopat umíííííííííííííí.....

                                

 

 ÚSPĚCHY:  od 2005

Datum

Turnaj

Zlato

Stříbro

Bronz

5.

7.

Body

09.06.2018

NP žactva 2018 - 1.kolo

     

1

 

6

13.05.2018

Kesl Cup 2018

 

1

1

2

 

32

21.04.2018

Grand Prix Ústí n/L 2018

   

1

1

 

18

07.04.2018

Pohár nadějí 2018

1

2

     

56

24.03.2018

Wakizaši Cup 2018

   

1

   

8

03.02.2018

Velká cena Trutnova 2018

 

1

     

16

02.12.2017

Mistrovství ČR 2017

   

1

   

16

18.11.2017

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017

 

2

1

   

40

11.11.2017

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo

     

1

 

6

28.10.2017

Wakizaši Cup 2017

     

1

 

4

14.10.2017

North Bohemia 2017

   

2

1

 

20

07.10.2017

NP žactva 2017 - 2.kolo

   

1

   

12

03.06.2017

NP žactva 2017 - 1.kolo

 

1

     

24

28.05.2017

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo

     

1

 

6

29.04.2017

Grand Prix Ústí n/L 2017

 

1

     

24

08.04.2017

Pohár nadějí 2017

2

 

1

   

56

04.03.2017

Kesl Cup 2017

 

1

   

3

22

15.10.2016

North Bohemia 2016

   

1

1

2

16

09.10.2016

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 3.kolo

   

1

   

12

28.05.2016

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 2.kolo

   

1

   

12

07.05.2016

Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2016

1

 

1

1

 

36

16.04.2016

Wakizaši Cup 2016

 

2

4

 

1

66

05.12.2015

Mistrovství ČR 2015

     

2

 

16

21.11.2015

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2015

 

1

2

 

1

34

31.10.2015

Grand Prix Ostrava 2015

2

 

1

   

84

17.10.2015

North Bohemia 2015

1

 

4

 

1

58

10.10.2015

NP žactva a dorostu 2015 - 3.kolo

1

 

2

   

60

03.10.2015

Euro Grand Prix Pilsen 2015

       

1

5

30.05.2015

NP žactva a dorostu 2015 - 2.kolo

2

1

 

1

 

102

16.05.2015

Grand Prix Ústí n/L 2015

 

1

3

1

 

66

09.05.2015

Wakizaši Cup 2015

3

2

2

 

1

122

25.04.2015

Grand Prix Hradec Králové 2015

       

1

5

11.04.2015

Pohár nadějí 2015

 

1

1

   

12

28.03.2015

NP žactva a dorostu 2015 - 1.kolo

   

1

1

 

18

22.11.2014

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2014

1

3

 

1

 

76

11.10.2014

North Bohemia 2014

 

1

     

24

10.05.2014

Wakizaši Cup 2014

   

3

   

24

12.04.2014

Pohár nadějí 2014

1

 

1

   

16

23.11.2013

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2013

     

1

 

4

12.10.2013

North Bohemia 2013

     

2

 

12

28.04.2012

Velká cena Nymburka 2012

 

1

3

   

20

04.12.2011

Mistrovství ČR žáků 2011

     

1

1

12

05.11.2011

North Bohemia 2011

     

1

 

6

21.05.2011

Májový pohár nadějí 2011

1

 

1

   

16

29.05.2010

OBI Open 2010

   

1

   

4

10.04.2010

Pohár nadějí 2010

 

1

     

8

06.12.2009

Mistrovství ČR žáků 2009

1

   

1

 

56

05.12.2009

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2009

 

1

1

   

48

21.11.2009

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2009

1

 

2

2

 

48

17.10.2009

North Bohemia 2009

 

2

1

1

 

66

30.05.2009

Grand Prix Ústí n/L 2009

1

 

1

1

2

40

16.05.2009

Wakizaši Cup 2009

1

2

3

2

 

88

21.03.2009

OBI Open 2009

   

5

   

20

06.12.2008

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2008

1

       

48

22.11.2008

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2008

1

 

2

   

40

18.10.2008

North Bohemia 2008

1

 

1

 

1

51

17.05.2008

Wakizaši Cup 2008

1

 

1

   

16

26.04.2008

OBI Open 2008

2

2

     

40

22.03.2008

Grand Prix Hradec Králové 2008

   

1

   

12

08.03.2008

Velká cena Nymburka 2008

1

1

3

   

32

02.12.2007

Mistrovství ČR žáků 2007

 

1

 

1

 

15

01.12.2007

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2007

   

2

 

1

13

13.10.2007

NP žáků 2007 - 3.kolo

 

1

1

   

12

02.06.2007

NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo

1

 

1

   

16

26.05.2007

NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem)

1

       

12

26.05.2007

Grand Prix Ústí n/L 2007

   

1

   

4

12.05.2007

NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo

 

1

2

   

16

28.04.2007

Grand Prix Hradec Králové 2007

   

1

   

6

14.04.2007

NP žáků 2007 - 1.kolo

1

       

12

03.12.2006

Mistrovství ČR mládeže 2006 - dorost a junioři

   

1

   

6

04.11.2006

North Bohemia 2006

   

1

   

4

27.05.2006

NP dorostu a juniorů 2006 - 2.kolo

   

2

   

8

27.05.2006

Grand Prix Ústí n/L 2006

 

1

1

   

6

13.05.2006

NP dorostu a juniorů 2006 - 1. kolo, Praha

   

2

   

8

06.05.2006

Wakizaši Cup 2006

 

1

1

   

6

29.04.2006

Grand Prix Hradec Králové 2006

 

1

     

12

10.09.2005

International Karate Cup 2005 Plzeň

   

1

   

6

11.06.2005

NP žáků a ml. dorostu 2005 - 2.kolo

 

2

     

16

21.05.2005

NP žáků a ml. dorostu 2005 - 1.kolo

   

3

   

12

23.04.2005

Velká cena Nymburka 2005

   

2

   

4

16.04.2005

Grand Prix Hradec Králové 2005

1

 

1

   

16

05.03.2005

Wakizaši Cup 2005

2

1

2

   

20

Celkem:   

2147

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotografie použita dle Creative Commons J McSporran, tommy@chau, ustung, Michael Seeley  © 2017 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode